aktualizováno: 09.03.2018 16:36:31

FK Deštná

články

22. kolo           24.10.2015      FK Deštná – Žízeň Petrovice              7 : 2 ( 2 :  0)

Poslední zápas sezony jsme odehráli na domácí půdě s týmem Petrovic.  Hrací plocha se díky slušnému počasí udržela v dobré kondici a tak přála technickému fotbalu. Ten se sice místy nekonal, ale i přesto jsme celkem  s přehledem hosty po většinu zápasu přehráli.  Pokud k tomu přičteme chabou koncovku soupeře bylo o zápasu rozhodnuto po  vstřelení naší třetí branky.

Sestava FK Deštná:

Golman:          Lorenc Petr

Obrana:           Klouda Jaroslav, Richtr Mojmír,Jurka Mirek, Korbel Jiří

Útok:               Hél Jan, Lorenc Dušan,  Kougl Tomáš, Kougl Roman, Nárožný Martin

Góly našeho mužstva :                     Hél Jan                          3

Kougl Roman              1

Lorenc Dušan             1

Jurka Mirek                 1

Klouda Jaroslav          1

21. kolo           17.10.2015      SK Moravan Svitávka – FK Deštná    3 : 3 ( 2 : 1 )

Ve vyrovnaném utkání se blýsknul vstřelením 3 branek, čistým hattrickem Honza. Vždy se jednalo o střely za hranicí vápna. Že by nový kanonýr?

Obrana:           Klouda Jaroslav, Nárožný Martin, Richtr Mojmír

Útok:               Hél Jan, Lorenc Dušan, Daněk Viktor, Kougl Tomáš

Góly našeho mužstva :                       Hél Jan                                   3

20. kolo           8.10.2015        MK Drnovice – FK Deštná     8 : 4 ( 6 : 1 )

Obrana:           Jurka Mirek,  Klouda Jaroslav

Útok:               Hél Jan, Lorenc Dušan, Nárožný Martin

Góly našeho mužstva :                       Dušan Lorenc             2

Mirek Jurka                 2

19. kolo           3.10.2015        FK Deštná – FK Jabloňany     4 : 2 (  :  )

Obrana:           Jurka Mirek, Richtr Mojmír, Klouda Jaroslav

Útok:               Kougl Tomáš,  Hél Jan, Daněk Viktor, Lorenc Dušan, Kougl Roman

Góly našeho mužstva :                       Dušan Lorenc             1

Tomáš Kougl              1

Daněk Viktor              1

Hél Jan                                   1

18. kolo           27.9.215          TJ Rudka - FK Deštná                        2 : 2 ( 2 : 0 )

Útok:               Kougl Tomáš,  Hél Jan, Daněk Viktor, Nárožný Martin

Góly našeho mužstva :                       Nárožný Martin                      1

Utkání na solidním travnatém povrchu v hezkém areálu na Rudce jsme odehráli bez dvojice jinak standardních útočníků – Dušana a Romana.  V 1. poločase byli nebezpečnější domácí a dokázali po přečísleních vstřelit 2 branky. Ve druhém poločase se karta obrátila  a šance jsme si začali vytvářet především my.  Dvě šance byly využity a řada dalších bohužel ne.  Objektivně vzato remíza odpovídá průběhu hry v zápase.

17. kolo           19.9.215          FK Deštná – TJ Šerkovice      4 : 2 ( 3 : 2 )

Obrana:           Nárožný Martin, Klouda Jaroslav

Útok:               Kougl Roman, Kougl Tomáš,  Lorenc Dušan, Hél Jan

Góly našeho mužstva :                       Lorenc Dušan             1

Kougl Tomáš              1

Kougl Roman              1

Hél Jan                        1

Za ideálního  počasí jsme přivítali tým z chvostu tabulky - TJ Šerkovice. Po třech porážkách byl úkol jasný, získat 3 bodíky.  Od úvodního hvizdu soupeř nasadil k  poměrně běhavému způsobu  fotbalu, kterému jsme čelili z naší strany dobře postaveným blokem. Na naší straně byla větší fotbalovost,  soupeř to vynahrazoval pohyblivostí a důrazem. První celkem nešťastnou branku jsme po odrazu obránce bohužel obdrželi my 0 : 1.  Celkem v krátkém čase jsme však vyrovnali po hlavičce Dušana na 1 : 1.  Druhou a opět smolnou branku  s přispěním teče obránce dokázal z pravé strany vsítit soupeř 1 : 2.  V této fázi se dalo říct, že soupeř využil z nuly maximum.  Nezbylo než přidat a zápas otočit.  Po krásné kombinaci vyrovnal Tomáš Kougl 2 : 2 a do poločasu přidal hezkou ranou Roman Kougl na 3 : 2.      Průběh hry jsme celkem kontrolovali, ale poté co hned v úvodu druhého poločasu odstoupil Dušan a nebyl nikdo na střídání začal se s našimi ubývajícími silami osmělovat soupeř.  Hráli jsme na jistotu a čekali na break, kterých přišlo několik.  Až těsně před koncem zápasu dokázal pojistit výsledek na 4 : 2 Jan Hél.  Utkání se pak už celkem klidně dohrálo.

16. kolo           13.9.215          FC Alupo Dolní Lhota – FK Deštná   9 : 2 ( 3 : 2 )

Obrana:           Jurka Mirek,  Richtr Mojmír

Útok:               Kougl Roman, Kougl Tomáš,  Nárožný Martin, Hél Jan

Góly našeho mužstva :                       Jurka Mirek                 1

Dnešním utkáním jsem završili šňůru zápasů z top týmy 4. ligy.  Výsledky hovoří jasně. Obecně první poločasy jsme odehráli slušně, ve druhých poločasech i vzhledem k prořídlé soupisce  nebylo sil vzdorovat. Soupeři byli  po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhráli. Z naší strany  nejlepší utkání bylo v Boskovicích, kdy jsme drželi krok s domácími až do konce zápasu.

15.kolo                       5.9.2015          FK Dešná – FPO Blansko       0  : 7  ( 0 : 2 )

Obrana:           Jurka Mirek,  Klouda Jaroslav, Richtr Mojmír

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Daněk Viktor, Nárožný Martin

14.kolo                       4.9.2015          Pentaco Boskovice – FK Dešná          5  : 3  ( 3 : 1 )

Obrana:           Jurka Mirek,  Klouda Jaroslav, Richtr Mojmír, Nárožný Martin

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Daněk Viktor, Kougl Tomáš

Góly našeho mužstva :                       Kougl Tomáš              1

Kougl Roman             1

13.kolo                       22.8.2015        FK Deštná – FC Stars Letovice                       10 : 4 (4 : 0 )

V prvním domácím utkání podzimní části jsme přivítali tým  FC Stars Letovice. Hosté dorazili pouze v 6 lidech což se v průběhu utkání nemohlo neprojevit. Na naší straně byli 2 hráči na střídání. Hned po úvodním hvizdu dokázal Tomáš po chybách obrany soupeře vstřelit úvodní branku, což bylo zhruba v 10 sekundě zápasu. Takto rychlý gól se opravdu běžně nevidí a hned tak brzy znovu neuvidí.  Po celý první poločas jsme měli územní převahu s řadou šancí, hosté příležitostně hrozili střelami ze střední vzdálenosti.  Do konce prvního poločasu jsme vstřelili další 3 branky a osudu zápasu bylo rozhodnuto. Průběh druhého poločasu chvílemi zaváněl exhibicí, kdy skóre narostlo až na hrozivých 10 : 2.  I přes vypuštění konce zápasu konečný výsledek 10 : 4 hovoří jasnou řečí.  V zápase se zaskvěl Dušan, který vstřelil 5 branek a zhruba stejný počet tyčí.

Obrana:           Jurka Mirek,Nárožný Martin, Klouda Jaroslav

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Kougl Tomáš, Daněk Viktor

Góly našeho mužstva :                       Lorenc Dušan             5

Kougl Tomáš              3

Jurka Miroslav            1

12. kolo           14.8.2015        SK JKP Olešná – FK Deštná   1 : 2 (0 : 1)

První zápas podzimní části  sezony jsme odehráli v Olešné.  Jako v posledním 6 týdnech i dnes teploměr ukazoval svoji 35 a tak i přesto, že jsme zahájili v 18,00 hodin bylo to především v 1. poločase opravu úmorné.  Na rozdíl od domácích, kteří disponovali širokou lavičkou náhradníků  jsme hráli pouze s 1 hráčem na střídání.  Naši taktiku jsme tomu přizpůsobili a hráli jsme především se zajištěné obrany.  Domácí měli asi více ze hry, ale do vyložených šancí se nedostávali a většina střel byla vyslána z větší vzdálenosti.  Vše navíc s jistou řešil náš brankář.    Jediný gól vstřelený  v 1.poločase vstřelil se štěstím Dušan a to  střelou k levé  tyči  0 : 1.   Měli jsme i další šance ,ale ty zůstaly bez efektu.    Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí se tlačili k bráně, ale vesměs se jednalo pouze o zakončení ze střední vzdálenosti.  Při několika šancích se pak  vyznamenal náš brankář, která nás opět podržel.   Gólovější šance jsme si však dokázaly vytvořit my.  Bohužel se ujmula pouze jedna  – opět lehkou přízemní střelou k tyči   Dušan 0 : 2.   Zápas jsme pak dohrávali celkem s přehledem. Domácí  ještě dokázali v samém závěru snížit na 1 : 2, ale to bylo  vše.    Zápas se hrál bez ostrých zákroků, rozhodčí byl výborný.

Obrana:           Jurka Mirek,  Nárožný Martin, Klouda Jaroslav

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Tomáš, Kougl Roman

Góly našeho mužstva :                       Lorenc Dušan             2

11. kolo           13.6.2015        Žízeň Petrovice  - FK Deštná 0 : 3 ( 0 : 1 )

Poslední zápas sezony jsme odehráli opět za horkého slunného  počasí na krásném hřišti v Petrovicích.  Celý zápas jsme odehráli slušně takticky a domácí hráče až na vyjímky nepouštěli do střeleckých pozic. Čekali jsme na chyby domácích a ty nakonec přišly.  První gól vstřelil nekompromisně Dušan z hranice vápna po přihrávce z rohového kopu. Do poločasu pak mohl zvýšit Mirek Jurka, ale  těžký míč nedostal blíž, jak na spojnici břevna a tyče.

V úvodu druhého poločasu pak domácí zachybovali při rozehrávce a tváří v tvář s domácím brankařem  se Tomáš Kougl nemýlil 0 : 2.  Asi po 10. minutách pak po hezké spolupráci Viktora s Tomášem na hranici vápna zvýšil technicky Tomáš na 0 : 3 a bylo rozhodnuto. Další průběh zápasu jsme si již pohlídali.  Opět zasloužené vítězství a 3 bodíky do tabulky.

Obrana:           Jurka Mirek,  Nárožný Martin. Richtr Mojmír

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Tomáš, Kougl Roman, Daněk Viktor

Góly našeho mužstva :                       Kougl Tomáš              2

Lorenc Dušan                         1

10. kolo           6.6.2015          FK Deštná – SK Moravan Svitávka    4 : 1 ( 2 : 0 )

V takřka tropickém počasí jsme odehráli zápas se Svitávkou. Naštěstí se nás sešlo dost a tak bylo možné pravidelně střídat v  průběhu celého zápasu. V utkání  jsme si udržovali územní převahu , která byla korunována 4 vstřelenými brankami a celou řadou dalších šancí. Dnes se blýsknul hattrickem Tomáš a všechny branky stály za to. Další branku přidal také Dušan. Soupeř dokázal pouze korigovat za stavu 4 : 0.   Zasloužené vítězství a 3 bodíky do tabulky.

Obrana:           Jurka Mirek,  Richtr Mojmír, Olšan Radek, Klouda Jaroslav

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Tomáš, Kougl Roman, Nárožný Martin, Daněk Viktor

Góly našeho mužstva :              Kougl Tomáš              3

9.kolo              31.5.2015        FK Deštná – FC Drnovice                  5 : 0 K

8.kolo              23.5.2015        FK Jabloňany - FK Deštná                 3 : 2 (1 : 0 )

Dnešní zápas jsme odehráli za lehce deštivého počasí v Jabloňanech. Vzhledem  tomu, že povrch hřiště tvořila prosívka lehký deštík nebyl na škodu.  S domácími jsme drželi celý zápas krok, obě mužstva vycházela ze zajištěné obrany, gólových šancí nebylo mnoho. Bohužel první branku vstřelili domácí a to ke konci 1. poločasu. Na centrovaný míč takřka z brankové čáry od rohového praporku naskočil v bezprostřední blízkosti naší branky domácí útočník 1 : 0.   I přes naši snahu o odpověď tímto výsledkem skončil první poločas.  Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil.  Zhruba v 5.minutě pak dokázal Tomáš nenápadnou střelou přesně k tyčce vyrovnat na 1 : 1. Následně  domácí přidali a po jednom ze závarů dokázali vstřelit branku na   2 : 1.  Po obdržené brance jsme hru vyrovnali, bohužel jsme však obdrželi velmi laciný gól na 3 : 1.   Přesto jsme to nevzdávali a po centrovaném míči dokázal Honza hlavičkou usměrnit míč do branky na 3 : 2.  Bylo zhruba 6 minut do konce zápasu a stále čas  na vyrovnání.  Domácí však dokázali odolat našemu závěrečnému náporu, který  vyústil v poslední minutě  v nastřelení tyčky.  Bohužel jsme tak opět nebodovali.

Obrana:           Jurka Mirek, Ducháček Honza,  Richtr Mojmír

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Tomáš, Nárožný Martin, Klouda Jaroslav

Ducháček Jan             1

7.kolo              15.5.2015        FK Deštná – TJ Rudka                                   1 : 2 (0 : 1 )

Utkání s Rudkou přineslo v průběhu celého zápasu vyrovnaný fotbal. Oba týmy, především hosté vycházely ze zajištěné obrany. Brankových příležitostí bylo pramálo.  Hosté se hned v úvodu 1. poločasu ujali vedení, kdy po nedůrazném odkopu naší obrany přišlo potrestání v podobě branky. Do konce poločasu jsme se snažili vyrovnat, nějaké šance přišly, ale většina střel mířila vysoko a daleko. Ve druhém poločase se hosté ještě více soustředili na obranu a bylo velký problém protlačit míč přes zahuštěný střed hřiště.  Dlouhé nákopy pak většinou hosté vraceli zpět.  I přesto jsme se tlačili k bráně hostů a po jednom z těchto ataků dokázal krásnou střelou zhruba z 15 metrů propálit Honza Ducháček vše co mu stálo v cestě.  Následně jsme se nadechovali k náporu, který však bohužel pro nás skončil poměrně záhy rychlým kontrem Rudky a vstřelením gólu na 1 : 2. Jediný obránce nedokázal pokrýt přečíslení hostů a brankář přesné zakončení k tyči. Naše snaha o vyrovnání už úspěch nepřinesla, hosté si taktickou hrou těsné vítězství uhlídali.

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Kougl Tomáš, Nárožný Martin, Klouda Jaroslav

Góly našeho mužstva :                       Ducháček Jan             1

6.kolo              9.5.2015          TJ Šerkovice - FK Deštná                   3 : 3 ( 1 : 3 )

Dnešní zápas jsme odehráli na půdě pro nás dosud neznámých Šerkovic u Tišnova.  Hřiště  takřka maximálních rozměrů s povrchem z prosívky a ohraničené dřevěnými mantinely na hokej bylo po období sucha vyprahlé a tvrdé. Ve druhém poločase pak krátce zapršelo a podmínky se zlepšily.

Od úvodního hvizdu se hrál běhavý a svižný fotbal. Po krátkém rozkoukání se po většinu 1. poločasu hrálo více na polovině domácích. Domácí  měli v některých fázích problém s rozehrávkou, která pramenila i z našeho dobrého napadání.  Začali přicházet první šance. První branku vstřelil Roman a netrvalo dlouho a hezkou střelou z pravé strany zvýšil na 0 : 2 Tomáš.  Domácí však dokázali zkorigovat na 1: 2 a dostat se zpátky do zápasu.  Do konce poločasu však zvýšil Dušan na 1 : 3 a podle průběhu hry se zdálo, že 3 bodíky by nám neměly uniknout.  Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil a celkem s přehledem jsme drželi domácí mimo dostřel naší branky. Bohužel pokračovalo katastrofální neproměňování 100% příležitostí a to se záhy ukázalo jako rozhodující. Domácí z ojedinělé šance snížili na 2 : 3 a vrhli všechny síly do útoku. Tím však  domácí otevřeli zadní vrátka a přišly další naše šance. Bohužel  s dnešní efektivitou, především ve 2. poločase  bychom nedali gól ano do prázdné branky. A tak v poslední minutě zápasu, zhruba tak ve čtyřicáté  po jednoznačném  faulu domácího útočníka na našeho obránce došlo k vyrovnání.   Rozhodčí až na toto „lehké“ přehlédnutí pískal celý zápas na obě strany rovinu. Tři body jsme bohužel nezískaly vlastní neschopností vstřelit dostatečný počet branek, šancí bylo na min. tři zápasy.

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Kougl Tomáš, Nárožný Martin

Góly našeho mužstva :                       Lorenc Dušan             1

Kougl Tomáš              1

5.kolo              2.5.2015          FK Deštná – FC Alupo Dolní Lhota   1 : 3 ( 0:2 )

V dnešním utkání jsme byli konfrontováni s top týmem 4.ligy. Hosté dorazili v dostatečném počtu a především i v potřebné kvalitě.  V prvních 10. minutách utkání jsme se především bránili. Bohužel jsme obdrželi poměrně záhy první branku a to po střele, která se do naší sítě dostala po odrazu o horní spoj brány, byl to přesný a krásný vingl.  Netrvalo dlouho a po přečíslení hosté zvýšili vedení na 0 : 2. Tento stav vydržel do poločasu i přes další šance především na straně soupeře.  V 1. poločase byli hosté herně lepším týmem a především nebezpečnějším a  efektivnějším v koncovce.  Sportovně musíme uznat, že individuální kvalita byla na straně soupeře a to jak technická, tak i rychlostní.

Ve  2. poločase bohužel hosté brzy zvýšili na 0 : 3 a o výsledku bylo prakticky  rozhodnuto.  Od tohoto stavu se hra vyrovnala, hosté hráli to co  potřebovali. Do konce zápasu jsme si dokázali vypravovat řadu šancí, ale většina byla nedotažená, chyběla finální nahrávka či kvalitní střela. V poslední minutě zápasu však dokázal Dušan vstřelit alespoň  čestný úspěch našeho týmu na 1 : 3.

Obrana:           Jurka Mirek, Ducháček Honza,  Richtr Mojmír. Olšan Radek

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Kougl Tomáš, Daněk Viktor, Nárožný Martin

4.kolo              26.5.2015        FPO Blansko – FK Deštná                              0 : 5 ( 0 : 1 )

Nedělní dopolední utkání jsme sehráli za velmi teplého a slunného počasí v Blansku s místním FPO.  Ze soupeře, se kterým jsme již odehráli  slušný počet utkání jsme měli zdravý respekt. Domácí hráli od úvodního hvizdu aktivně a snažili se rychlými narážečkami přečíslit náš tým.  Rychlý povrch hřiště – umělá tráva II. generace byl pro tento způsob  hry ideální.  Naše  obrana i celý tým však hrál pozorně a domácí jsme až na vyjímky nepouštěli do gólových šancí a případně vše s jistotou lapil  gólman. Naše hra vycházela ze zajištěné obrany se snahou o rychlé protiútoky. Při jednom  z nich  dokázal takřka z nulového úhlu nekompromisně pod břevno zacílit Tomáš Kougl 0 : 1. Tento stav vydržel až do poločasu.

Ve druhém poločase domácí zvýšili útočnou aktivitu, ale současně otevřeli zadní vrátka. Po jedné z rychlých akcí utekl po levé straně  Tomáš a technickou střelou k tyči zvýšil na 0 : 2.  Netrvalo dlouho  a  při dalším přečíslení dokázal prostřelit domácího brankaře Honza Ducháček 0 : 3.  Nutno poznamenat, že domácím i přes enormní snahu dnes opravdu nepřálo pověstné štěstí a řada nebezpečných střel skončila na konstrukci dobře postavené branky.  Na 0 : 4 zvýšil po hezké přihrávce Tomáše dnes dvougólový Honza 0 : 4.  Poslední branku v utkání pak dorážkou  po nastřeleném břevnu vstřelil dnes třígólový Tomáš 0 : 5.    Utkání jsme dnes odehráli na všech postech  bez  zásadních chyb a to rozhodlo.  Dnešní 3 bodíky  nás katapultovali na 5. místo v tabulce, ale  musíme stát nohama dále  na zemi.

Obrana:           Jurka Mirek, Ducháček Jan,

Útok:               Lorenc Dušan,  Kougl Roman, Kougl Tomáš, Nárožný Martin

Góly našeho mužstva: Kougl Tomáš              3

Ducháček Jan             2

3. kolo                        18.4.2015        FK Deštná – Pentaco Boskovice                    2 : 3  ( 2 : 3 )

V chladném až mrazivém počasí jsme spolu s občasnými vločkami sněhu přivítali ve druhém domácím zápase tým Pentaco Boskovice. Náš soupeř v minulém roce vyhrál s přehledem 5. ligu a tak jsme mohli očekávat velmi silného soupeře. Od úvodního hvizdu se hosté tlačili k brance, my jsme se snažili hrát ze zabezpečené obrany a vyrážet do protiútoků. V 1.poločase  byl soupeř určitě nebezpečnější a vypracoval si řadu slušných šancí. Velké nebezpečí hrozilo především od útočníka s č. 10 , který dělal naší obraně velké problémy.   I přes naší snahu eliminovat jeho hru dokázal využít ve hře svoji výšku a váhu a vstřelil 2 branky.  První branku vstřelil z otočky o pravou tyč, druhou hlavou po chybě naší obrany, které hráče nepokryla.  Naštěstí vzápětí Dušan dokázal snížit na 2 : 1, kdy prostřelil  vše co mu stálo v cestě.   Hosté však dokázal opět zvýšit vedení. Do poločasu pak opět Dušan hezkou střelou snížil na 3 : 2 .

Ve 2. poločase jsme hru vyrovnali a dokázali lépe pokrýt útočníky hostů. Bohužel přes naší snahu jsme nedokázali vyrovnat. Utkání se hrálo až na pár zákroků v duchu fair play.

Obrana:           Jurka Mirek, Olšan Radek, Nárožný Martin

Útok:               Lorenc Dušan, Kobylka Petr,  Kougl Roman, Klouda Jaroslav

Góly našeho mužstva: Lorenc Dušan             2

2. kolo                        11.4.2015        FC STARS Letovice  - FK Deštná                  7 : 1  ( 3 : 0 )

Za ideálního počasí jsme sehráli utkání na umělé trávě III. generace s domácími borci z FC Stars. Nerozehranost  většiny našich borců  v úvodu sezony je tradicí  a dnes se opět projevila.  Pro technický fotbal ideální  povrch nám opravdu nesvědčil. Než jsme se rozkoukali byl stav 2 : 0 pro domácí.  Ve zbytku 1. poločasu jsme se snažili domácí trošku přitlačit a potrápit, ale většina střel končila daleko a vysoko  od brány. I když jsme měli po většinu 1. poločasu lehkou územní převahu, domácí byli nebezpečnější a dokázali zvýšit do konce poločasu na 3 : 0.

Ve druhém poločase jsme bohužel pokračovali v  hrubých individuálních chybách a tak skóre pro domácí utěšeně narůstalo.  Za stavu 7 : 0 jsme dokázali vstřelit alespoň čestný úspěch, kdy po hezké kombinační akci zakončil Dušan.

Resumé:

Bez individuální domácí přípravy to nepůjde. Míč je kulatý a skáče. Pro většinu našich hráčů bohužel. Kopat, kopat, kopat.. pokud není už pár let pozdě.

Dnes to bylo marné, marné a ještě jednou  marné.

Obrana:           Jurka Mirek, Ducháček Honza, Korbel Jiří, Richtr Mojmír

Útok:               Lorenc Dušan,  Kougl Tomáš, Kobylka Petr,  Nárožný Martin, Daněk Viktor

Góly našeho mužstva: Lorenc Dušan             1

1. kolo                        28.3.2015        FK Deštná – SK JKP Olešná               5 : 1  ( 2 : 0 )

V úvodním kole jsme za chladného počasí přivítali tým SK JKP Olešná. Jednalo se o tým, který postoupil z 5. ligy. K utkání jsme se sešli v dostatečném počtu včetně 2 nových posil – Honzy Ducháčka a Jardy Kloudy. Od začátku zápasu se hrál svižný a technický fotbal s minimem faulů. Postupně jsme si vytvořili územní převahu s řadou šancí  a tak bylo otázkou času, kdy se něco ujme. První branku sezony vstřelil zhruba v 15. minutě Tomáš Kougl a do konce poločasu pak dokázal zvýšit na 2 : 0 Dušan Lorenc.  I Olešná si dokázala vytvořit nějaké šance, ale bez finální tečky.  I ve druhém poločase jsme si vytvořili  územní převahu, která byla postupně korunována dalšími brankami v síti hostů. Za stavu 5 : 0 pak vstřelila i Olešná zaslouženou branku.   Ke cti soupeře určitě patří fakt, že i bez dostatečného počtu hráčů dokázali  sehrát v tempu utkání až do závěrečného hvizdu.

Obrana:           Jurka Mirek, Ducháček Honza, Olšan Radek, Klouda Jaroslav

Útok:               Lorenc Dušan, Kougl Roman, Kougl Roman ml. Kougl Tomáš, Kobylka Petr,