aktualizováno: 09.03.2018 16:36:31

FK Deštná

FK Deštná 2013 - pohár

Memoriál Josefa Rybára „o  Pohár firmy VLK – ELEKTRO“

1. kolo              1.5.2013           FK Deštná – FC DYNAMO Čížovky Boskovice           3 : 0    ( 2 : 0)

V 1. kole poháru jsme přivítali celek FC DYNAMO Čížovky. I když přijel soupeř  pouze se  6  hráči  dokázal utkání odehrát ve vysokém tempu až do závěrečného hvizdu. Všichni hráči byli technicky i rychlostně výborně vybaveni. V 1. poločase bylo utkání herně vyrovnané s řadou šancí na obou stranách. První gól vstřelil z bezprostřední vzdálenosti od branky Viktor Daněk do pravé šibenice a následně pak přidal nekompromisní střelou po rohu z levé strany Dušan Lorenc. Soupeř si vypracoval také řadu šancí ,ale brankář nás v mnoha případech podržel.  Ve druhém  poločase jsme většinu času bránili a pouze díky výbornému výkonu brankáře jsme neobdržely branky.   V poslední minutě pak dorážkou zvýšil na 3 : 0 Zdeněk Kadlec.

Sestava FK Deštná :

Golman :           Lorenc Petr

Obrana :           Jurka Mirek , Nárožný Martin, Kougl Roman st.

Útok :               Lorenc Dušan,  Daněk Viktor ,  Hloušek Petr , Kougl Tomáš , Hloušek Petr

Góly našeho mužstva :              Daněk Viktor    1

Lorenc Dušan              1

Kadlec Zdeněk             1

2. kolo              8.5.2013           FK Deštná – FC Vítějeves        8 : 1( 6 : 0 )

Ve 2. kole poháru jsme přivítali tým z Vítějevse, který hraje „základ“. V 1. poločase byla hra jednoznačná a výsledek 6 : 0 hovoří za vše. Ve 2. poločase náš tým tempo zvolnil a ke cti soupeře musíme přiznat, že hrál až do závěrečného hvizdu. Soupeř nakonec vstřelil   i čestný úspěch.  Přejeme soupeři hodně úspěchů v základní lize okresu Blansko.

Obrana :           Jurka Mirek , Nárožný Martin, Richtr Mojmír, Kaderka  David

Útok :               Daněk Viktor ,  Hloušek Petr , Kougl Tomáš , Kougl Roman st. , Kadlec Zdeněk

Góly našeho mužstva :              Kougl Tomáš                3

Hloušek Petr                2

Daněk Viktor               1

Jurka Mirek                 1

3. kolo              22.5.2013         FC Žďárná  -  FK Deštná  2 : 1    ( 2 : 0)

Ve 3. kole poháru jsme narazili   na soupeře ze Žďárné .  Utkání se odehrálo na jejich hřišti.  Povrch tvořila prosívka fr. 2 – 4 a tak jakýkoliv pád nevěstil nic dobrého. Naštěstí se utkání odehrálo takřka bez faulů . Značná šířka hříště  přispěla k produkování kombinační a běhavé hry  z obou stran. V 1. poločase byl soupeř mírně lepší a vyprodukoval řadu nebezpečných akcí. První gól jsme obdrželi, jak je v poslední době  obvyklé po chybě ve středu hřiště a následné rychlé  protiakci soupeře. Druhý pak po svižné střele do šibenice.   I my jsme si vytvořili řadu šancí, bohužel jsme žádnou neproměnili.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil a iniciativu jsme postupně převzali. Po chybě brankáře domácích dokázal snížit s nasazením vlastního života  Mojmír . Díky kombinační hře jsem si vytvořili další šance a  vyrovnání  viselo na vlásku.  Domácí se štěstím výsledek udrželi a postupují  tak do 4. kola poháru. My jsme se ctí účinkování ukončili.

Obrana :           Jurka Mirek , Nárožný Martin, Richtr Mojmír

Útok :               Lorenc Dušan,  Daněk Viktor ,  Kougl Tomáš , Kadlec Zdeněk ,Kougl Tomáš

Góly našeho mužstva :              Richtr Mojmír     1