aktualizováno: 09.03.2018 16:36:31

FK Deštná

články

1. kolo              9.4.2011           FK Deštná – Norci Velké Opatovice     3 : 8 ( 2:3)

K prvnímu zápasu sezony jsme nastoupili proti celku Norci Velké Opatovice . Zápas  se z důvodu nekvalitního povrchu na hřišti v Deštné odehrál v Letovicích u základní školy Komenského na umělé trávě III. generace.   Soupeř, který postoupil do 5. ligy z 2. místa divize okr. Blansko se představil jako technicky zdatný tým.  Umělá tráva mu na rozdíl od nás nečinila žádné problémy a celý zápas nás svoji hrou převyšoval.  Pro většinu našich hráčů to bylo první setkání s míčem po zimní přestávce a podle toho to také vypadalo. Po poločase výsledek ještě nebyl nejhorší, bohužel ve druhém poločase nám  s přibývajícími minutami začaly docházet síly .  Tým z Velkých Opatovic nás  začal přečíslovat a jen dobrý výkon našeho gólmana, případně i překombinování akcí ze strany soupeře nevedlo ještě k většímu počtu nastřílených branek v naší síti.  Konečný výsledek  plně odpovídal průběhu hry.

Sestava FK Deštná :

Golman :           Petr Lorenc

Obrana :           Radek Olšan, David Kaderka, Mirek Jurka

Útok :     Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Martin Nárožný , Michal Kaderka, Petr Fabera, Libor Lhocký , Zdeněk Kadlec , Petr Hloušek

Góly našeho mužstva :       Nárožný           1

Fabera                         1

2. kolo              16.4.2011         Věrník Adamov - FK Deštná    6 : 0 ( 5:0)

Pro mnohé po poměrně náročném hledání hřiště v Adamově  ( sídliště Ptačina)  byl zahájen další marný boj o dobrý výsledek. Tým Adamova postoupil z divize  do 5. ligy z 3. místa a musíme si přiznat, že na svém „letišti“ ( hřiště 32*55 m, povrch prosívka/ stěrkopísek  - zhutněný jak beton  ) nám nedal  šanci.  Po poločase bylo rozhodnuto .      Balony nám na tvrdém povrchu odskakovaly  a rozměry hřiště + vysoká teplota  vzduchu nám zjevně nesvědčily.

Resumé : Fyzicky náročné utkání s jednoznačným výsledkem.  Šance byly ,ale nic nepadlo .

Obrana :           Radek Olšan, David Kaderka, Mirek Jurka,  Martin Nárožný

Útok :               Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Michal Kaderka,  Libor Lhocký , Zdeněk Kadlec , Petr

Hloušek

3. kolo              24.4.2011         FK Deštná  - FK Rudná                       0 : 2 ( 0:0)

Travička se po zimním období a  po provedeném provzdušnění  a přihnojení celkem dala do kupy  a tak jsme již mohli utkání odehrát na domácí půdě  před vlastními fanoušky.  Tým FK Rudná postoupil do 5. ligy   z 1. místa divize.  Spolu s fotbalisty přijel  i slušný počet  fanoušků . Bylo znát  , že fotbal v Rudné  zažívá zlaté časy.   K velkému počtu fanoušků jistě přispěla i blízkost obou obcí.  Fotbal se hrál celkem ve slušném tempu se šancemi na obou stranách.  Rudná se představila jako technicky a rychlostně zdatný tým .  Po většinu zápasu jsme byli hostům důstojným soupeřem , vypracovali jsem si i nějaké šance. Bohužel góly dával pouze soupeř. Naše předvedená hra však byla  už výrazně lepší než v prvním dvou kolech .

Útok :               Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Michal Kaderka ,  Libor Lhocký , Zdeněk Kadlec , Petr

Hloušek

4. kolo              30.4.2011         FC Stars Vřesice - FK Deštná                          1 : 10 ( 0:5)

Naše situace po prvním třech odehraných kolech byla poměrně tristní -   0 bodů a skóre 3 : 16 . Věděli jsme, že musíme konečně bodovat. I FC Stars Vřesice byl pro nás nový soupeř,  5. ligu zakoupil od FC Rozsička .   Hřiště ve Vřesicích má poměrně malé rozměry ( cca 36 * 18 m ) s povrchem ze  štěrkopísku.  Vzhledem k blízkosti Vřesic od Letovic jsme řadu hráčů znali.  Průběh zápasu byl jednoznačný , soupeř nekladl vážnější odpor.  Výsledkem byly  první 3 body.  Areál ve Vřesicích – hřiště, dětské hřiště a posezení u stánku s pivem nemá chybu.

Obrana :           Radek Olšan, David Kaderka  , Mirek Jurka,  Martin Nárožný

Útok :    Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Michal Kaderka , Petr Fabera, Libor Lhocký , Zdeněk Kadlec , Petr Hloušek

Góly našeho mužstva :               ………….

5. kolo Gólmani11         FK Deštná  - F Dlouhá Lhota                7 : 0 ( ………)

Pokračovali jsme na vítězné vlně  z minulého utkání.   Opět nový pro nás neznámý soupeř , který sestoupil ze 4 . ligy.   Fotbalisté Dlouhé Lhoty  přijeli pouze v 6 lidech a to mělo pro utkání  zásadní význam.  Po zhruba  15 minutách zápasu, kdy soupeř ještě kousal   obdržel první branku. Postupem času jsme  utkání  měli   plně pod kontrolu a bylo jen otázkou kolik branek střelíme.  Soupeř se představil jako techniky zdatný tým  s kvalitními útočníky.  Jak jsem již poznamenal  zásadní vliv pro  průběh utkání byl počet fotbalistů soupeře. Neměli nikoho na střídání a především starší obrana postupně fyzicky odpadla.

Útok :      Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Michal Kaderka,   Zdeněk Kadlec , Petr Hloušek

6. kolo                         14.5.2011         SAF Brťov  - FK Deštná          2 : 2 ( 2 : 1 )

Utkaní odehrané na solidním hřišti s travnatým povrchem  jsme měli po většinu zápasu pod kontrolou. Zásadní problém bylo  zahazování  šancí . Domácí tým vytěžil z minima maximum , dvakrát vedl . První naši  branku vstřelil po autovém vhazování  Viktor Daněk  hlavou a vyrovnal na 1 : 1.   Druhou branku vstřelil Dušan Lorenc    po  centru z pravé strany ,  trefil nohou přesně levý horní roh branky soupeře.   Posledních  15 minut zápasu se odehrálo po většinu času na polovině soupeře s řadou našich šancí, takže konečná remíza  byla pro nás spíše zklamáním .

Obrana :           David Kaderka, Mirek Jurka,  Martin Nárožný

Útok :                          Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Zdeněk Kadlec , Petr Hloušek

Góly našeho mužstva :                         Viktor Daněk    1

Dušan Lorenc   1

7. kolo              21.5.2011         FK Deštná – FC Ohrada Vísky             3 : 0

8. kolo              29.5.2011         TJ Sokol Křetín - FK Deštná     4 : 3 ( 1 : 1 )

Zápas hraný   před  mimořádně početnou a bouřlivou  diváckou kulisou a na kvalitním pažitu skončil vítězstvím domácího týmu 4 : 3.  I přes velké teplo se zápas  hrál  ve slušném tempu,  herně jsme nijak nezaostávali. Na gólové  šance jsme asi  soupeře předčili.  Fotbal se však hraje na góly a těch dal domácí  tým více.

Obrana :           David Kaderka, ,  Martin Nárožný, Radek Olšan, Mojmír Richtr

Útok :   Dušan Lorenc,  Viktor Daněk , Zdeněk Kadlec , Petr Hloušek , Michal Kaderka

Góly našeho mužstva :              Dušan Lorenc   2

Viktor Daněk   1

9. kolo              4.6.2011           FK Deštná – FK Obora            6 : 3 ( 3 : 1 )

První gól utkání vstřelil Viktor Daněk již ve 2. minutě zápasu. Následně jsme vsítili další gól a začali kontrolovat  další průběh zápasu.  Stav po prvním poločase ukazoval skóre 3 : 1.  Jakmile jsme ve druhém  poločase  vstřelili čtvrtou branku zdálo se, že je po zápase.  Nicméně soupeř dokázal snížit na 4 : 2, a následně 5 : 3.   Oba góly  soupeře  byly výsledkem  „ profesorské hry“ naší obrany.  Celkově jsme utkání celkem slušně zvládli a soupeře   herně předčili.  Jako „star“ zápasu jednoznačně  autor hattricku  -  Viktor Daněk.

Obrana :           David Kaderka, Radek Olšan, Mojmír Richter, Miroslav  Jurka

Útok :      Dušan Lorenc,  Viktor Daněk ,  Petr Hloušek , Michal Kaderka, Martin Nárožný

Góly našeho mužstva :              Viktor Daněk    3

Petr Hloušek    1

Mirek Jurka      1

10. kolo                        11.6.2011         FK Deštná – FC Chmelaři Újezd u Boskovic   15 : 0 ( 10 : 0 )

Soupeř obměnil oproti minulým sezónám ze 100% kádr. Přijelo mladé nezkušené mužstvo se kterým jsme si pohráli jak kočka s myší.  Po 5 minutách bylo zápase.  Druhý poločas se již dohrál v poklidném tempu. Nechci se nějak dotýkat kvality hry soupeře,ale bylo to opravu marné.

Obrana :           David Kaderka, Radek Olšan,  Miroslav  Jurka, Martin Nárožný

Góly našeho mužstva :

11. kolo                        19.6.2011         FC Brutal Kuničky - FK Deštná    1 : 0 ( 1 : 0 )

Vyrovnané utkání ve kterém jsme 3* orazítkovali brankovou konstrukci soupeře skončilo šťastným vítězstvím domácím týmu.

Obrana :           David Kaderka, Radek Olšan,  Miroslav  Jurka, Mojmír Richtr

Útok :                          Dušan Lorenc,  Viktor Daněk ,  Petr Hloušek , Michal Kaderka, Zdeněk Kadlec,Libor Lhocký, Martin Nárožný

12. kolo                        13.8.2011         Norci Velké Opatovice - FK Deštná    3 : 2 ( 1 : 2 )

Utkání se hrálo na  umělé trávě v areálu  Gymnázia Jevíčko.  První poločas jsem odehráli velmi slušně  a díky kvalitnímu  výkonu našeho gólmana  a dvou celkem šťastných branek jsme byli po poločase ve vedení 2 : 1.  Oba naše góly byly vstřeleny hlavou po autových vhazováních.  Ve druhém poločase nás domácí přitlačili ,ale dlouho jsme vzdorovali.   Vyrovnání přišlo cca 15 minut před koncem zápasu po střele k levé tyči.  Vítězný gól domácí vstřelili 5 minut před koncem krásnou ranou z pravé strany ze vzdálenosti 15 metrů těsně pod břevno.    V závěru zápasu se nám ještě podařilo domácí dostat pod tlak ,ale ke kýženému vyrovnání to nevedlo. První zápas podzimu jsme odehráli  velmi slušně, při trošce štěstí jsme mohli i bodovat.

Gólman :           Petr Lorenc

Obrana :           Radek Olšan,  Miroslav  Jurka, Martin Nárožný

Útok :                          Dušan Lorenc,  Viktor Daněk ,  Zdeněk Kadlec

Góly našeho mužstva :              Dušan Lorenc – 1

Viktor Daněk   - 1

13. kolo                        20.8.2011         FK Deštná – Větrník Adamov     3 : 1 ( .. : .. )

Obrana :           Radek Olšan,  Miroslav  Jurka,

14. kolo                        27.8.2011         FK Rudná - FK Deštná                        3 : 1 ( 2 : 0 )

Kvalitní a vyrovnaný zápas s technicky vyspělým soupeřem, který se v prvním poločase ujal vedení 1 : 0 díky  naší chybě při rozehrávce přímého kopu před vápnem soupeře.  Následoval break 2 útočníků na našeho brankáře , který skončil gólem v naší síti. Druhý gól padnul po dorážce jednoho z útočníků Rudné, bohužel opět zcela volným.  V prvním poločase jsme si i my vypracovali  šance , některé gólové. Bohužel selhala koncovka.  Dovoluji si tvrdit,že jsme měli v 1. poločase lehkou územní převahu.  Druhý poločas jsme začali náporem, který vyústil brankou, která padla po velkém závaru před brankou soupeře.  Gól vstřelil  Dušan Lorenc.   Další vývoj utkání byl vyrovnaný, tempo i kvalita zápasu šla dolů, nervozita se zvyšovala. V  záběru  zápasu jsme začali hrát na vyrovnání. Technicky zdatný a rychlý soupeř však využil jeden v breaků a bylo rozhodnuto.

Obrana :           David Kaderka,  Miroslav  Jurka, Martin Nárožný

Útok :                          Dušan Lorenc,  Zdeněk Kadlec , Michal Kaderka, Roman Kougl

Góly našeho mužstva :   Dušan Lorenc

15. kolo                        3.9.2011           FK Deštná  - FC Stars Vřesice                         10 : 1 ( 3:1)

Dle výsledku jarního zápasu ( 10 : 1 )  by se mohlo dát, že zápas je rozhodnut již před výkopem. Poslední zápas Vřesic s mužstvem Křetína , který   skončil těsným vítězstvím Křetína 5:4  nás však nechával na pozoru.  Průběh zápasu byl však nakonec v naší režii. Po relativně vyrovnaném 1. poločase jsme soupeře jednoznačně přehráli.  Shodou okolností skončil výsledek stejným poměrem, jako  zápas jarní.

Obrana :           Radek Olšan, Libor Lhocký,  Mirek Jurka,  Martin Nárožný

Útok :                          Dušan Lorenc,  Viktor Daněk ,  Zdeněk Kadlec , Petr Hloušek, Roman Kougl ml., Roman Kougl st.

Góly našeho mužstva :                         Dušan Lorenc – 5

Roman Kougl ml. – 2

Viktor Daněk -  1

Zdenek Kadlec – 1

Mirek Jurka – 1

16. kolo                        10.9.2011         FC Dlouhá Lhota   - FK Deštná  - 2 : 3  ( 0:3)

V 16. kole jsme změřili síly s týmem FC Dlouhá Lhota, kterou jsme v jarní části porazili na domácím hřišti celkem přesvědčivě 7 : 0.  Průběh i výsledek 1. poločasu  nenasvědčoval , že by mohlo dojít k nějakému dramatu.  Bohužel jsme do druhého poločasu nastoupili velmi lehkovážně a  tak přišel asi v 10 minutě 2. půle  trest v podobě první branky domácích.  Tento gól zapůsobil  na domácí jako živá voda a průběh zápasu se vyrovnal.  Po obdržené druhé brance se navíc na naše kopačky usadila nervozita, která spolu s velmi těžkým terénem způsobila neproměňování celkem 100% šancí. Výsledek jsme však dokázali ve velmi nervózním závěru zápasu naštěstí uhájit.

Obrana :           Radek Olšan,  Mirek Jurka, David Kaderka

Útok :    Dušan Lorenc,  Petr Hloušek, Roman Kougl ml., Martin Nárožný. Michal Kaderka

Góly našeho mužstva :                            Dušan Lorenc – 1

Martin Nárožný – 1

17. kolo                        17.9.2011         FK Deštná  -   SAF Brťov         4 : 3  ( 1:3)

V jarní části jsme na hřišti SAF  Brťov  remizovali 2 : 2  a to po hodně smolném průběhu zápasu.  Soupeř byl hratelný , takže jsme předpokládali celkem poklidný průběh  zápasu.  V minulém kole však  Brťov  porazil tým Křetína  3 : 1 a to mohlo naznačovat změny  v kádru. Tato úvaha se po příjezdu týmu SAF  ukázala  správnou.  Změna kádru byla 100% a kvalita rovněž.  Od úvodního hvizdu  čelila naše obrana  velmi  nebezpečným akcím soupeře. Především útočník s č. 16  dělal velké problémy.  První gól jsme obdrželi po střele k levé týči , když  si naše obrana nepohlídala  útočníka s č. 14.  Další průběh hry byl a to i na šance celkem vyrovnaný. Brankář hostů však chytal výborně. Gól s pořadovým číslem 2 jsme obdrželi  po vynikajícím uvolnění  útočníka č. 16 , který se dokázal  bleskurychle otočit kolem našeho obránce a střelou k levé tyči z hranice vápna nechytatelně zavěsil.  Netrvalo dlouho a po jednom z centrů soupeře podél pravé lajny došlo ke zmatku, kdy náš brankář odkopnul míč . Bohužel však do těla vlastního obránce od kterého se míč odrazil a skončil  v bráně 0 : 3. Stav i průběh hry vypadal opravdu hrozivě.  V této fázi zápasu  jsme nebyli  schopni soupeře přečíslit, případně přehrát.  Naštěstí  jsme těsně před koncem 1. poločasu vsítili gól – Dušan Lorenc z levé strany nechytatelně 1 : 3.  Tímto gólem  jsme se vrátili do zápasu. Druhý poločas jsme zahájili náporem , který vyústil v náš druhý  gól – Dušan Lorenc  nechytatelně  2 : 3.   Třetí gól , který následoval po cca 5 minutách  byl velmi šťastný  - odrazem Michal Kaderka  3 : 3 . Od této chvíle bylo zřejmé, že kdo dá gól  asi vyhraje.  Paní štěstěna se přiklonila pro tentokrát na naši stranu  a po další nechytatelné střele z hranice  vápna – Dušan Lorenc 4 : 3.  Do konce zápasu však ještě zbývalo cca 15 minut a soupeř , přestože neměl nikoho na střídání stále kousal a hrozil.  Posledních 10 minut tým SAF vsadil vše na vyrovnání a pro nás se začaly v obraně hostů otevírat okénka. Celkem 3* se dostal náš tým  do 100% šance, kdy šel útočník sám na brankaře hostů - ten však vždy lapil. Utkání tedy skončilo výsledkem 4 : 3 v náš prospěch , kdy jsme dokázali otočit ze stavu 0 : 3 a to především díky Dušanovi Lorencovi, který vstřelil hattrick a zápas rozhodnul.

Obrana :           Radek Olšan,  Mirek Jurka, David Kaderka , Martin Nárožný

Útok :    Dušan Lorenc,  Petr Hloušek, Roman Kougl ml., Roman Kougl st. , Michal Kaderka , Zdenek Kadlec

Góly našeho mužstva :              Dušan Lorenc – 3

Michal Kaderka – 1

18. kolo                        25.9.2011         FC Ohrada vísky - FK Deštná   1 : 4  ( 1:4)

Utkání hrané za slunečního  podzimního počasí na hřišti ve Vanovicích jsme rozhodli již v 1. poločase .  Z prvního gólu se však radoval náš soupeř, kdy po střele a  nešťastné  teči našeho obránce skončil míč v síti.  Vyrovnání však přišlo záhy, kdy  po velmi dobré střele z pravé strany z ostrého úhlu zavěsil David Kaderka.  Druhý gól vstřelil Viktor  Daněk po takřka identické akci,ale z levé  strany. Opět z ostrého  úhlu a tentokrát i levou nohou.  Třetí gól padnul po  autovém vhazování z levé strany ,kdy si do volného prostoru naběhnul Dušan Lorenc  a hlavou  propálil brankáře.  Do poločasu jsem stihli  dát i gól s pořadovým číslem č. 4 . Tentokrát s velkou dávkou štěstí ,kdy se míč po prudké střele z levé strany  odrazil od správně postaveného Michala Kaderky do branky hostů.  Ve druhé poločase  úroveň hry především z naší strany upadla a tak   výsledek zápasu skončil 4 : 1 v náš prospěch.

Obrana :           Mirek Jurka, David Kaderka , Martin Nárožný

Útok :    Dušan Lorenc,  Roman Kougl ml., Roman Kougl st. , Michal Kaderka , Viktor Daněk, Zdenek Kadlec

Góly našeho mužstva :                            Dušan Lorenc –  1

Viktor Daněk – 1

David Kaderka  - 1

19. kolo                        1.10.2011         FK Deštná – TJ Sokol Křetín    5 : 2  ( 2:0)

Zápas s aktuálně prvním celkem tabulky přinesl  kvalitní utkání, ke které přispěli i hojně zastoupení fanoušci obou mužstev a slunečné počasí.   V jarní části soutěže jsme ve Křetíně prohráli 4:3 po vyrovnaném utkání a tak jsme měli soupeři co vracet.  Již od prvních minut bylo zřejmé, že   se bude hrát opět velmi vyrovnaný zápas.  Soupeř dobře bránil a tak kvalitních střel jsme vyslali v 1. poločase poměrně málo. I když jsme si udržovali lehkou územní převahu, museli jsme pozorně bránit rychlé výpady hostů.    První gól se nám podařilo vstřelit  z přímého kopu z pravé strany z místa těsně za hranicí vápna.  Viktor Daněk vyslal technickou střelou , která se otřela o nohu jednoho z obránců   a míč skončil v bráně 1 : 0.  Druhý gól  padnul přímo z rohu , který rozehrával Dušan Lorenc  a míč si  opět nešťastně pro hosty srazil brankář do  vlastní brány  2 : 0.    Ve druhém poločase nás soupeř začal tlačit . Výsledkem byly i šance z nichž se jedna ujala po střele z hranice vápna   2 : 1.  Po vstřeleném gólu soupeř ještě více ožil . V této fázi  zápasu se však po našem rychlém breaku , kdy se Roman Kougl ml.  uvolnil  a obránce na hranici vápna musel zatáhnou za záchranou brzdu rozhodnul zápas.  Obránce soupeře za tento zákrok obdržel 2. žlutou  kartu a současně červenou.  Do konce zápasu zbývalo asi 20 minut, ve kterých jsme vstřelili další 3 branky – Michal Kaderka  3 : 1, Dušan Lorenc 4 : 1 a Roman Kougl st. 5 : 2.  Soupeř však i v početním oslabení hrál stále aktivně a po jedné z chyb naší obrany vstřelil i druhý gól.

Obrana :           Mirek Jurka, David Kaderka , Martin Nárožný, Radek Olšan

Útok :   Dušan Lorenc,  Roman Kougl ml., Roman Kougl st. , Michal Kaderka , Viktor Daněk, Zdenek Kadlec ,Petr Hloušek

Góly našeho mužstva :                          Dušan Lorenc –  2

Roman Kougl st. - 1

20. kolo                        8.10.2011         FK Obora - FK Deštná             3 : 6  (  0:2 )

Utkání se hrálo na solidním travnatém hřišti, kde jinak na poměrně velké ploše  bylo nalajnováno hřiště takřka minimálních rozměrů.  Tato varianta však kvalitě hry zrovna moc nepomohla.   Klimatické podmínky odpovídaly  spíše prosinci. Zima, vítr a polovina prvního poločasu i s deštěm .  Nicméně podmínky byly pro obě strany stejné.  První poločas byl celkem herně vyrovnaný . Produktivita však byla na naší straně a tak po gólech Viktora Daňka  a Romana Kougla staršího jsme poločas vyhráli  2 : 0.    Ve druhé poločase jsme hru ještě zefektivnili  a  výsledkem byly další góly v síti domácích.  Za stavu 4 :0  jsme však bohužel, jak je posledním dobou u nás zvykem polevili  a nechali hrát soupeře. Na snížení stavu 4 : 1 jsme ještě dokázali zareagovat a to vstřelením dvou slepených gólů na 6 : 1. Následovala však další herní krize , která s námi vydržela až do konce zápasu.  Za konečný výsledek 6 : 3 tak můžeme být rádi.  Laxní přístup některých hráčů je na pováženou.

Útok :   Dušan Lorenc,  Roman Kougl ml., Roman Kougl st. ,  Viktor Daněk, Petr Hloušek, Libor Lhocký

Góly našeho mužstva :              Viktor Daněk – 2

Roman Kougl st. - 2

Roman Kougl ml. – 1

21. kolo                        15.10.2011        Chmelaři Újezd u Bce - FK Deštná       0 : 8  (  0:5 )

V tomto zápase jsme se připsali dá se říci 3 povinné body do tabulky soutěže.  Utkání se hrálo v klidovém tempu, ve kterém jsme si vypracovali nespočet šancí. Soupeř hrozil minimálně. Povrch hřiště tvořila prosívka , která ztěžovala zpracování míče .  Mnoho přihrávek tak skončilo po špatném zpracování míče v autech , případně na kopačkách soupeře.

Příští týden hrajeme  poslední zápas této sezony na domácím hřišti s týmem FC Brutal Kuničky.  Soupeř je po dnešní domácí prohře s TJ Sokol Křetín 3 : 4 pouze o 1 bod před námi na 4 místě.  Boj o 4 místo v soutěži  máme tedy ve svých rukou bez ohledu na výsledky ostatních zápasů.

Obrana :           Mirek Jurka, David Kaderka , Martin Nárožný, Momír Richtr

Útok :                          Dušan Lorenc,  Roman Kougl ml., Roman Kougl st. ,  Viktor Daněk, Petr Hloušek, Zdeněk Kadlec

Góly našeho mužstva :               Viktor Daněk – 2

Dušan Lorenc – 2

Zdeněk Kadlec – 1

22. kolo                        22.10.2011        FK Deštná – FC Brutal Kuničky           5 : 2  (  3:0 )

K zápasu  nejvyšší důležitosti naše mužstvo nastoupilo s jednoznačným cílem zvítězit a umístit se na 4. místě tabulky, které  za určitých okolností bude postupové. Punc důležitosti přidal i delegovaný rozhodčí.  Utkání se hrálo za slunečného počasí a na pro tuto pozdní dobu ještě kvalitním pažitu.  Soupeř z Kuniček si přijel  pro remízu  a průběh hry tomu odpovídal.  Hrál se  opatrný fotbal se zabezpečenou obranou. Postupně jsme však převzali iniciativu a dostali soupeře pod tlak, který byl korunován prvním gólem v síti soupeře. Gól vstřelil Dušan  a to z přímého kopu těsně za hranicí vápna,  kdy střelou k pravé tyči podél špatně postavené zdi  nedal gólmanovi šanci.    Druhý gól dorazil do brány Mojmír po vyražené střele . Ještě před poločasem pak obdobně po rohovém kopu dorazil  do brány Libor a zdálo se, že je rozhodnuto.  Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat a případně i ještě nějaké branky přidat.  Herně jsme soupeře s přibývajícími minutami začali přehrávat.  Bohužel po chybě  naší obrany, kdy nebyl pokryt jeden z útočníků soupeře jsme inkasovali gól. Vzápětí však  Dušan krásnou  jedovkou  ze vzdálenosti asi  20 metrů prostřelil brankaře hostů a opět vnesl  na naše kopačky klid.  Soupeř se však nevzdával a po další chybě naší obrany snížil na 2 : 4.  Zápas jsme však měli stále pod kontrolou a těsně před koncem  vstřelil Roman Kougl starší pátý a současně i jubilejní stý gól této podařené sezony.

Obrana :           Mirek Jurka, David Kaderka , Martin Nárožný, Momír Richtr ,Radek Olšan

Útok :   Dušan Lorenc,  Roman Kougl ml., Roman Kougl st. ,  Viktor Daněk, Petr Hloušek, Michal Kaderka , Libor Lhocký

Góly našeho mužstva :               Dušan Lorenc – 2